Kurs olimpiady elektryka to przede wszystkim miejsce, w którym można będzie pobrać różne materiały dotyczące olimpiad w których uczestniczą uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno - Mechanicznych w Nowym Sączu.
Witam wszystkich bardzo serdecznie na platformie Moodle_ ZSEM  w roku szkolnym 2015/2016.
Będzie to miejsce naszych spotkań wirtualnych. Właśnie tutaj odbywać się będzie szereg niezliczonych dyskusji poświęconych rozwiązywaniu ciekawych, niebanalnych problemów, zadań czy zagadek z zakresu królowej wszystkich nauk
" Matematyki ". To wszystko w ramach Naukowego Koła e_Learningowego " GAMMA ", którego jestem autorem  i za którego treści i prowadzenie będę odpowiadać .

Ciesze się ogromnie, że będziemy , na co bardzo liczę aktywnie uczestniczyć w dyskusji i wymianie zdań dotyczących problematyki tego koła.Jestem przekonany że wszyscy uczestniczymy w pięknym projekcie, który okaże się być udanym intelektualnym eksperymentem i dostarczy nam wszystkim wspaniałych mile spędzonych chwil oraz wiedzy.
Ja ze swojej strony deklaruje gotowość w sprostaniu tego zadania  już teraz. O szczegółach i sposobie realizacji celów i wielu niespodziankach oraz przewidzianych atrakcjach , a nawet konkursie z nagrodami będę Was informować na bieżąco , zatem warto tu zaglądać. Proszę pamiętać, że koło ma łączyć, a nie dzielić i że każdy jest zaproszony do uczestnictwa w nim.

Liczę na miłą i owocną dyskusję i serdecznie zapraszam.
 
Koło " GAMMA " uważam za rzucone , niech zatem się kręci .

Prowadzący: Robert Szarota
E_mail: Robert.Szarota@gmail.com
Skype:  Robert.Szarota

Prezentowane treści stanowią przygotowanie ucznia do egzaminu maturalnego. Treści będą ułożone tematycznie , do każdego wątku podane będą pytania i zadania utrzymane w nowej formule egzaminu. Uczeń znajdzie również kilkadziesiąt arkuszy R , każdy z nich będzie starannie omówiony i znajdzie pełne rozwiązanie w stosownym temacie.